University of Problems (v1.3.5 Ex.) Türkçe - RWAZONE
×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

University of Problems (v1.3.5 Ex.)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

University of Problems (v1.3.5 Ex.) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/University%20of%20Problems%20%28v1.3.0%20Extended%29-78463.jpg

Öğrencilik hayatı belki de birçoğumuz için hayatın en canlı, renkli ve unutulmaz dönemidir. Yetişkin hayatınıza başlarsınız, sınırsız olasılıkları hissedersiniz, bir sürü yeni tanıdık edinirsiniz. "Sorunlar Üniversitesi" de tam olarak bundan ibaret.

Sıradan bir aileden gelen sıradan bir adam beklenmedik bir şekilde ülkenin en iyi üniversitelerinden birine girer. Daha iyi ne olabilir, değil mi? Bir sürü fırsat, sürekli partiler, çekici kızlar, tam bir seçim özgürlüğü. Tek kelimeyle: gerçek yetişkin hayatı. Ama her şey ilk bakışta göründüğü kadar toz pembe değildir...


Çıkış Tarihi: 24.10.2023
Son Güncelleme: 05.03.2024
PC Boyutu: 8.5 GB APK Boyutu: 1.71 GB
0 RWAZONE başarımı içerir

Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.

Batuhannns

@Selaminkooo 57 numara Ivy ile olan seçim. Üst kata çıkacaksın, karabükte okuyan bir arkadaşın olduğu merdiven var oradan çıkacaksın. Oyunu her türlü tavsiye ederim, Roxy'im benim meleğim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Selaminkooo

oyunda parti evinde yani 57 rakamından sonra takıldım kaldım devam edemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim bu konunun dışında oyunda problem yok. Teşekkür ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

qrowlinqxx

University of Problems harikasın; sen nasıl oyunmuşsun ben seni bu zamana kadar neden oynamamışım, Being a Dik saçmaladı, AWAM oyununun esamesi okunmuyor artık oynadıklarım arasında kalite olarak ilk beşe net koyarım. Oyunun eksilerine gelecek olursak oyundaki kız asetleri hep aynı kullanılmış kardeşim herkes birbirine benziyor, kızlardaki vücut fiziği biraz daha gerçekçi olabilirmiş çok beyaz geldi bana vücut tenleri, başka eksi yönü sanırım yok denecek kadar az kesinlikle oynamanız gereken bir oyun :)

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

risemustang7421

İki kelime ile ' mükemmele yakın ' bir oyun, bağımlılık yapar bı deneyin. Roxy e bağlanmayın bilginize diğerleri çook iyi sadece karakter çizimi olarak birbirlerine benziyorlar onada takılmayın.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Cranky

Oyunu detaylı olarak birkaç kez baştan sona oynadım ve farklı rotaları elimden geldiğince görmeye çalıştım. Oyunun hikayesi gayet iyi ve çok absürtleşmiyor. Üniversiteyi yeni kazanan ve hayatı değişecek olan bir ana karakteri canlandırıyoruz being a dik gibi aynı. Oyunun ufak tefek eksi yönlerinden bahsetmek gerekirse bazı kızlar birbirine benziyor ve bu karakter çeşitliliği açısından biraz kötü oluyor fakat yapımcının yaptığı animasyonlar, sahneler ve hikayeyi işleyiş şekli ile bunu tölere ediyor bence. Gayet severek oynadığım hem hikaye hem oynanış süresi açısından kullanıcıları memnun edecek bir oyun olduğunu düşünüyorum, tavsiye ediyorum :))

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.