×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Desert Stalker

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Desert Stalker Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Desert Stalker Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Makaleler

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Desert%20Stalker%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20%7C%20v0.08c-849445.jpg

Fallout ve S.T.A.L.K.E.R. yapımlarından esinlenilen bu oyun, romantizmi, şiddeti, yan hikayeleri içeren ve yetişkinlere yönelik birçok içerikle serpiştirilmiş orijinal bir hikaye sunuyor. Kıyametin üzerinden uzun zaman geçti. Bir zamanlar eski Mısır'da kum tepelerine dağılmış ve şehirleri yok etmiş bir uygarlığın kalıntılarını araştıran bir Desert Stalker olarak oynuyorsunuz. Aradan uzun zaman geçmesine rağmen savaşın etkileri hala toprakları rahatsız ediyor. Başkalarına nasıl davranacağınız, hangi ittifakları kuracağınız, hangi faaliyetlere katıldığınız ve bencil mi yoksa daha cömert bir karakter mi olacağınız tamamen size bağlı.​


Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 26.04.2024
PC Boyutu: 4.47 GB APK Boyutu: 960 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
erttrn

Oyun bende açılmıyor indirdim siyah ekranda kaldı yardımcı olur musunuz oyunu çok beğenerek oynamıştım güncelleme geldiği için aldım ama açılmıyor verdiğim para boşuna gitmesin

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Arukas

Oyunun hikaye akışı mükemmel sahneler ayrı güzel, tek eksi yanı grafik kalitesine biraz daha önem vermesi lazım. Erken final yapmazsa eğlenceli olur. Oyuna puanım 9/10

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

45can45

!!!! Windows drive ve mediafire indirme linklerinde bir problem var indiremiyorum. Ama oyun çok iyi daha önceki versiyonlarını oynadım kesinlikle tavsiye ediyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

emrebey0

İndirme linklerini yeniler misiniz ? Oynayamadığım için oyun ile alakalı tavsiye veremiyorum lakin görsellerden anladığım kadarıyla kaliteli oyuna benziyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

asus170

Windows drive ve mediafire indirme linklerinde bir problem var. Bildirmek istedim fakat bildiri kısmı çalışmadığı için burdan ileteyim dedim. Anladığım kadarıyla oyun güzel bir oyun.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.