Hillside

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Hillside Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Hillside Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Hillside-692033.jpg

Seçkin Hillside bölgesi, ülkenin film endüstrisine ve orada yaşamayı göze alabilecek kadar şanslı olanlara ev sahipliği yapıyor. Aralarında kıdemli süper model Charlotte Lloyd ve en küçük kızı Emma da var. 18 yaşındaki Emma'yı kısa süre önce utangaç gence rahatsız edici mektuplar göndermeye başlayan bir takipçiden korumak için işe alınan deneyimli bir korumayı oynuyorsunuz. Ama Charlotte'un evine taşınıp dünyanın en güzel modellerinden biriyle yaşarken onu korumak işin en kolay kısmı olabilir. Cinsel arzunuzu kontrol edebilecek ve zor kazanılmış mesleki itibarınızı koruyabilecek misiniz?​


Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 01.12.2023
PC Boyutu: 3.03 GB APK Boyutu: 1.01 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Amele

Oyun çok iyi hikaye odaklı ilerlemesi insanı içine sürüklüyor. Cinsellik gerektiği yerlerde var olay tamamen aşk üzerine ilerlediği için iyi sarıyor. Ne zaman yeni güncelleme gelecek acaba?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

EllieWilliams

Düz cinsellik bekleyenlerin oynamaması gereken bir oyun. Hikaye açısından her geçen bölüm kötüye gitse de potansiyeli ve kendine çeken bir yapısı var. Yarım senede bir bölümün gelmesi de ayrı bir sıkıntı.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Mycan

Hikayesi olarak beni çeken tarzda bir oyun keşke yeni bölümler hızlı gelse ve bence sahneler biraz daha güzel olabilir oynadığım oyunlar da ilk 4 girer.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

eneramo15

Karakterler ile duygusal bağ kurduğum tek yapım olabilir.Hikayesi de çok sürükleyici cinsellik yüzünüze fırlatılmadığı için sevemyenler olabilir tek kötü yanı keşke yeni bölümleri biraz daha hızlı çıksa...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

masquerade

oynadığım oyunlar içerisinde en duygusal oyunlardan birisidir. cinsellik için değil de hikaye için birazda duygusal bir hikaye isteyenler için biçilmiş kaftan bir oyun başlarda sarışın kızı seviyordum fakat sonralarda hikayelerini öğrendikçe annesine aşık oldum zaten kızı da bizi o şekilde görüyor oynarken içine girdiğim bir oyundu.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.