Our Red String

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Our Red String Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Our Red String Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Our%20Red%20String-907397.jpg

Lena ve Ian, kendilerini hayatlarında çok benzer bir anda bulan çok farklı iki insandır. İkisi de hayallerine ulaşmak için mücadele ediyor, ikisi de aşktan acı çekiyor. Aşkın doruklarını ya da şehvetin, dostluğun ya da ihanetin, başarının ya da başarısızlığın derinliklerini deneyimleyebilecekler...​

Çıkış Tarihi: 11.09.2022
Son Güncelleme: 15.09.2022
PC Boyutu: 500 MB APK Boyutu: 177 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Ahhmettt

Yapımcının diğer oyununu oynadım çok güzeldi bir sürü farklı yola gidebiliyoduk bu oyun da iki farklı karakter olması hoşuma gitti, ne zaman yeni çeviri gelicek merak ediyorum

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Pavlichenko

2D oyunların en iyilerinden birisidir. Senaryo gerçekte olabilecek olayları gerçekçi karakterler ile anlatıyor. Olay örgüleri birbirine giriyor ve bir sürü alternatif senaryo oluşturuyor bu da tekrar oynanabilir olmasını sağlıyor. Seçimlerimizle karakterlerimize yön vererek hikayeyi biz belirliyoruz. Ama farazi değil gerçekten de biz belirliyoruz. Şu anda oyun erken sürümlerinde olduğu için henüz o kadar fazla alternatif senaryoya sahip değil yalnız. Uzun bir geliştirme süreci geçirecektir. Yapımcının bir diğer oyunu olan Good Girl Gone Bad oyunu da uzun bir geliştirme süreci geçirmişti.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.