Project ATMOSPHERE (v0.4 P2) Türkçe - RWAZONE
×
En İyi Oyunlar
Herkes tarafından beğenilen ve çok ilgi gören oyunlara bakmak ister misin?
Trend Oyunlar
Bildirimleri Kapat

Project ATMOSPHERE (v0.4 P2)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Project ATMOSPHERE (v0.4 P2) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Project%20ATMOSPHERE%20%28v0.4%20P2%29-928040.jpg

Project ATMOSPHERE, Cyberpunk 2077 ve Deus Ex serisi gibi oyunlardan esinlenen, güzel ve yüksek kaliteli görüntülerle karmaşık yetişkin hikayesini bir araya getiren harika bir bilim kurgu görsel romanıdır. Oyunun hikayesi sizi yakın geleceğe götürüyor. Ana karakter üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir adamdır. Onu hiç hayal etmediği yeni bir gerçeklikle tanıştıran gizemli bir organizasyonla tanıştı. Hikaye boyunca bu yeni gerçekliği "Atmosfer ajansının" gizli bir ajanı olarak keşfedecek ve başka bir evrenden gelen tehditlerle mücadelelerinde onlara yardım edeceksiniz.

Çıkış Tarihi: 27.03.2024
Son Güncelleme: 10.05.2024
PC Boyutu: 8.38 GB APK Boyutu: 1.34 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
askr

güzel gerçekten beğendim. karakterler ve konu güzel görüntü kalitesi sonradan güzelleşiyor. sandbox var ancak rehbere göre gidince görsel roman tarzında ilerliyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

loop42

Oyun cok hoş karakterler oneririm herkese acik dünyası da gayet güzel cyberpunk temasi var fakat Hileyi aktif ettim ayarlarda oyunda açamadım bilen varmi?

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

funtech

merhaba güzel çalışma devamını bekleriz kolay gelsin umarım ileride dahada geliştirip 3 d aşamasına geçersiniz bu şekilde biraz sıkıcı olabiliyor kolay gelsin

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Pkunn

Enteresanlı bir oyun, önceden deneyimlediğimde 2 chapter vardı. Oyun hikayesel olarak karmaşa yaşıyor baya birde bu tarz oyunlarda sandbox acayip garip oluyor pek beceremiyorlar bence sandbox işini. Görsel romanda sandbox işin içine girince hikaye yarım yamalak ilerliyor gibi geliyor bana. Arada iyi sandbox ve metroidvania oyunlarda yok değil tabii. Nlt media'nın oyunları örnek gösterebiliriz. Oyundaki ilişkiler çok çarpık ve garip ilerliyor. İlk 2 chapter'da animasyon ve renderlar kalite olarak düşükken sonradında gelişiyor ki bu gayet normal bir durum. Destekçi arttıkça kalite de yükseliyor. Biraz kötülemiş gibi olsam da deneyimlenebilir bir oyun bence yoklukta gider.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.