×
Favori Oyunların
Artık favoriye aldığın oyunları bir liste halinde görebilir. Bunu paylaşabilirsin.

Eternum

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Eternum Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Eternum Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Eternum Oynanış

Türkçe Oyun Rehberi - 06 Mart 2024

  Tüm olası isteğe bağlı sahnelerle birlikte harem oynanışı elde etmek için aşağıdaki seçenekleri seçin. Unutmayın, oyunu tamamlamanın tek yolu bu...

/static/media/topic/images/Eternum%20%28v0.5%29-362461.jpg

Makaleler

Tümünü Gör

/static/media/topic/images/Eternum%20%28v0.5%29-393158.jpg

En iyi okullar ve üniversitelere ev sahipliği yapan Kredon şehrine, en iyi arkadaşınla birlikte öğrenimine devam etmek için taşınıyorsun. Ancak Kredon'da herkesin konuştuğu tek bir şey var: birkaç yıl önce teknoloji dünyasını devrim yaratan sanal, hiper-gerçeklik MMORPG oyunu ETERNUM.

Beş duyuyu yeniden yaratan bir sinir implantı ile gerçek dünya ile oyun arasındaki farkı ayırt etmek imkansız hale geliyor. Binlerce sunucu Eternum ağı oluşturuyor: renkli, sihir dolu fantastik dünyalardan sisli bilim kurgu şehirlerine kadar hiçbir dünya ulaşılamaz değil. Ancak, yüzeyin ötesine bakıldığında, bu güzel yüzün karanlık bir yanı var: illegal pazarlar, işkence, tecavüz, yasa dışı içerik ticareti, yasa dışı toplantılar, veri hırsızlığı... Eternum hiçbir insanın kurallarına uymuyor. Nedeni ne olursa olsun, hükümetler buna göz yumuyor; herhangi bir düzenleme veya kontrol yok.

Bazıları oyunun çok bağımlılık yaptığını söylüyor, bazıları pazarın günlük milyonlarca dolar hareket ettiğini söylüyor, bazıları iktidarda olanların rüşvet alındığını söylüyor, diğerleri ise... başka bir şey olduğunu söylüyor. Peki sen? Bu hikayedeki rolün ne? Neyse... Bu size kalmış.


 

 

Çıkış Tarihi: 19.04.2023
Son Güncelleme: 07.05.2024
PC Boyutu: 7.10 GB APK Boyutu: 1.55 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Bk26ceg

Oyunu aldım ama sarmaz biraz bakar çıkarım diyordum. Hatta aldığıma pişman olmuştum, oynayınca fark ettim ki uzun zamandır oynadığım hikayesi en güzel oyunlardan birisi. Genelde diyaloglar çok monotonlaştığı zaman skip atarım ama bu oyunu soluksuz atlamadan oynadım. İçerisinde farklı olaylar barındırması, gerek mizahı gerek korku öğeleri hepsi çok güzel ve dozundaydı. Kesinlikle oynamalısınız. Çok fazla grafik önemsiyorum, ama grafikleri fena değil.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ARLES

Lunam DA LUNAM. Muazzam hikaye, atmosfer, mizah, oynanış, romantizm ve LEWD. Gayet sempati kurabileceğiniz MC, yan karakterler ve kızlar. Pastanın üzerinde ki vişneyi de, LUNA tamamlıyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ayi5831

Eşsiz bir deneyim... Gerek hikayesi ile gerek karakterleriyle gerek de sürükleyici hikayesi ile eşsiz bir deneyim. Görsel ve animasyon açıdan da çok tatmin edici bir deneyimdi. Deneyin, denettirin

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

MilfHunterNTR

Acayip güzel oyundur kendisi, bana iyiki oynamışım dedirten oyunlardandır yani oynayın oynattırın her açıdan çok iyi gerçekten hikaye olsun görsel içerik olsun mizah olsun render(ne olduğunu pek bilmiyorum çaktırmayın) kalitesi olsun karakterler olsun efsane verdiğiniz zamana değecek emin olun

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Unicorn333

Ready Player One filminden esinlenerek yapılmış bir oyun. hikayesi, müzikleri, ani geçişleri muhteşem. Çok klişe konuları çok güzel işlemişler. Oyun başında biraz sıkılabilirsiniz fakat devam etmeye kesinlikle değer. Hikaye olarak oynadığım en iyi oyun umarım bozmadan devam ederler. Yeni sürümünü merakla bekliyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.