Milfy City

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Milfy City Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Milfy City Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

/static/media/topic/images/Milfy%20City%20-%20T%C3%BCrk%C3%A7e%20Final-346845.jpg

Uzun yıllardır devam eden bu büyülü serüvenin sonuna nihayet geldik. 2016 yılında 3D İnteraktif oyun dünyasına büyük bir hızla adım atan ve hemen en iyi oyunlar arasına giren Milfy City Türkçe Final bölümü ile artık karşınızda. Eğer daha önce bu heyecan dolu deneyimi yaşamadıysanız, işte size oyunun kısa bir tanıtımı:

 

Hikaye, genç bir öğrencinin, okuldaki başka bir öğretmenle yaşadığı utanç verici anın ardından okulun terapistinin odasında kendini bulmasıyla başlıyor. İntikam planları yaparken, aynı zamanda hayatında yeni romantik ilişkilere de yelken açacak.​

 

Milfy City, sadece bir oyunun ötesinde bir deneyim sunuyor. Büyüleyici bir hikaye, karmaşık karakterler ve etkileyici görsellerle dolu bu dünyaya adım attığınızda, sıradan bir oyunun çok daha ötesinde olduğunu hemen anlayacaksınız. Bu oyun, tutku, romantizm ve gizem dolu bir dünyada sizi bekliyor. İlişkiler kuracak, sırları çözecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Milfy City Türkçe Final Bölümü, sizi sıra dışı bir serüvene davet ediyor ve size olağanüstü bir deneyim sunuyor. Oyunu yükleyin ve bu büyülü dünyanın tadını çıkarın!


Çıkış Tarihi: 23.09.2023
Son Güncelleme: 14.11.2023
PC Boyutu: 9.00 GB APK Boyutu: 1.60 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
anafor

oyun gerçekten çok güzeldi hikaye eğlenceli ve sürükleyici idi. bu gibi oyunların daha çok yayımlanmasını isterim. karakterlerin animasyonları ve tasarımla üst düzey fakat oyuna küçük bir rehber butonu konabilirdi bu haliyle çok fazla ve boş tekrar etkileşimlere girmek zorunda kaldım. bazı hikayeleri tamamlamak çok zaman aldı.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Sleepy

Bütün karakterlerle olan hikayeleri tamamladım. Nasıl bitirebilirim oyunu sadece ana hikaye tamamlandı bazı konuşmalar mevcut diyor ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz nasıl bitirebilirim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Draukerian0

İlk oynadığım avn oyunlardandır. Renderları iyidir free roam bir oyundur. Güzel başlayan, iyi ilerleyen lakin finali o kadar da beğenmediğim bir oyun olmasına rağmen tavsiye ederim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

kemal33

hikayesi karakterleri vs mükemmel bir oyun güncelleme icin aylarca bizi bekletti fakat finalini beceremediler ona rağmen güzel bir oyun tavsiye ederim

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Venzz

En OVERRATED oyundur.Oyunda seçimleriniz çok bir şey değiştirmez hatta konuşmaları da değiştirmez.İki kişiyle aynı anda ilişkiye girmeme rağmen sanki girmemişim gibi davranıyor karakter.Neyse hikaye olarak hiç bir olay yok zaten oyuna başladığınızda herkes size aşık üvey anne oyunun başında sizi dudağınızdan öpüyor.Üvey kardeşleriniz size aşıkmış hiç bir şey yapmanıza gerek yok.Oyunda bir amacınızda yok sadece üvey annenizle ilişkiye girip rehberinize anlatıyorsunuz bu kadar.Bundan daha iyi oyunlar var büyük beklentiye girmeyin.Bir de bu oyun bu kadar beklenmesine rağmen yapımcının hiç uğraşmaması hatta final diye bomboş yarım kalmış bir final vermesi daha garip.Oyunun ikincisinin çıkma ihtimali olan bir olay var fakat daha bu oyunu zor bitiren yapımcı onla uğraşmaz.

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.