Race of Life (Bölüm 2 Ekstra) Türkçe - RWAZONE

Race of Life (Bölüm 2 Ekstra)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Race of Life (Bölüm 2 Ekstra) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Race%20of%20Life%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%202%20Ekstra%29-781259.jpg

Hayatını yeniden kurmaya çalışan 30'lu yaşlarında boşanmış Jake ile tanışın. Zeki, çekici ve kendinden emin. Zorlu bir iş yerinde Jake'e rehberlik etmeniz, Jake'i altı yaşındaki kızından uzak tutmak isteyen acımasız bir eski eşle uğraşmanız, tehlikeli yeraltı yarış sahnesinde gezinen kişisel trajedilerin üstesinden gelmeniz, ve Jake'in aletini yalamak isteyen birbirinden çekici kadınlarla uğraşmanız gerekmektedir.


Çıkış Tarihi: 17.01.2023
Son Güncelleme: 13.05.2024
PC Boyutu: 2.79 GB APK Boyutu: 910 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Lion1

Oyunu indirirken çok bir beklentim yoktu anca oyuna girdiğim ilk anda güzel grafikleriyle ve hikayesiyle birlikte ve o kızıl kız(sadece onun için bile oynanır o derece).Eğer yapımcı hikayeyi bu gidişatta devam ettirirse,neredeyse DIK seviyesinde olacağını düşünüyorum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Lion Frosty

Bu oyun gibi dha guzel yeni cikan Oyunlar da var bunlar dan 1 i bu Oyun diqer i ise aklima gelen yani aklim da kalan bu İsmi ( Nephilim ) ve umarim bu Oyun dewam eder dha

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Cranky

Yarış ve adrenalin konusunda çıkan ve gelişmeye devam ederse potansiyeli çok büyük olabilecek bir oyun olduğunu düşünüyorum. Hele ki o kızıl kız çok ayrı bir şey...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

drogbaba

Bu oyun son zamanlarda çıkan en iyi oyunlardan. Gerekse oyunun teması olsun gerekse görsel kalite olsun üst düzey. Herkese kesinlikle tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.