University of Problems (v1.4.0 Ex.) Türkçe - RWAZONE

University of Problems (v1.4.0 Ex.)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

University of Problems (v1.4.0 Ex.) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/University%20of%20Problems%20%28v1.3.0%20Extended%29-78463.jpg

Öğrencilik hayatı belki de birçoğumuz için hayatın en canlı, renkli ve unutulmaz dönemidir. Yetişkin hayatınıza başlarsınız, sınırsız olasılıkları hissedersiniz, bir sürü yeni tanıdık edinirsiniz. "Sorunlar Üniversitesi" de tam olarak bundan ibaret.

Sıradan bir aileden gelen sıradan bir adam beklenmedik bir şekilde ülkenin en iyi üniversitelerinden birine girer. Daha iyi ne olabilir, değil mi? Bir sürü fırsat, sürekli partiler, çekici kızlar, tam bir seçim özgürlüğü. Tek kelimeyle: gerçek yetişkin hayatı. Ama her şey ilk bakışta göründüğü kadar toz pembe değildir...


Çıkış Tarihi: 24.10.2023
Son Güncelleme: 04.05.2024
PC Boyutu: 9.5 GB APK Boyutu: 1.95 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Balet

Beklentilerinizi sonuna kadar karşılayacak bir oyun yormadan sakin sakin tertemiz keyifle ilerliyosunuz. Özellikle ayak severleri tatmin edecektir. Roxy inanılmaz bir karakter gerçekten. Çok fazla etkileşim var fakat sahneler farklılık açısından az geldi bana.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

SpxoweR

Harika bir oyun herkese tavsiye ederim hikayesiyle, animasyonları ve sahnelerin bolluğuyla muazzam olmuş. Diğer oyunlarda 5-10-15 GB olup bu kadar sahne bolluğu ve animasyon kalitesi yok vallaha helal olsun çok büyük bir tebriği hakediyorlar diğer güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

qwertyuioplm

Oyunu oynadım oyun çok güzel Deluca family ve Demon boy falling in to the day diye bir oyun var onlara güncelleme gelmesi çok güzel olur bu oyunlar aşırı sevilen ve yapımcılarının bitmez nedeniyle güncellemediği oyunlar kontrol ederseniz sevirim kolay gelsin

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

nicololobellic

oyun hikaye ve sürükleyiş açısından gayet başarılı bir oyun, animasyonlar ile birlikte daha da güzelleştiğini söylemek mümkün ama sahneler sırasında nasıl ve ne yapmak istediğinizi tam olarak siz belirlemiyorsunuz bilginize...

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Batuhannns

@Selaminkooo 57 numara Ivy ile olan seçim. Üst kata çıkacaksın, karabükte okuyan bir arkadaşın olduğu merdiven var oradan çıkacaksın. Oyunu her türlü tavsiye ederim, Roxy'im benim meleğim.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.