Color of My Sound (Bölüm 2 v7) Türkçe - RWAZONE

Color of My Sound (Bölüm 2 v7)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Color of My Sound (Bölüm 2 v7) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Color%20of%20My%20Sound%20%28B%C3%B6l%C3%BCm%202%20Versiyon%206%29-295168.jpg

Color of My Sound bir Bilim Kurgu Gerilim ve Erotizm içeren görsel romandır.
Hikaye, İmparatorluğun dünyalarında benzeri görülmemiş bir ölçekte bir isyan patlak verdiğinde ve insanlık, İmparatorluğun başlangıcından bu yana ilk kez belirsiz bir gelecekle karşı karşıya kaldığında başladı.
Her biri sadakati ya da ölümü için yarışan İmparatorluğun çeşitli güçlerinin entrikaları etrafında dikkatli ve sinsi bir şekilde yol almaya çalışan bir karakterin hikayesini takip edin.
Özel Harekat Bölüğü "Nu"nun komutanı olarak ekip üyelerinizle dostluk, rekabet ve hatta aşk ilişkisi kurun. Dikkatli olun, her üyenin kendi sırları ve kişisel çıkarları vardır. Dikkatli ol, kimseye güvenme. Hayatta kalmak için her üyenin sadakatini, hatta belki de sevgisini kazanmanız gerekecek...​


Çıkış Tarihi: 04.12.2022
Son Güncelleme: 17.04.2024
PC Boyutu: 4.90 GB APK Boyutu: 418 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
ayi5831

Baya sevdim. MC ve diğer karakterler olsun baya sevdim. devamını bekleyeceğim bir seri olacak gibi duruyor. hikayesi ve işleyişi güzel. zeki ve bir şeyde nitelikli olan karakterleri severim. bütün karakterler de bunu hissettiriyor. diyaloglar da gayet güzel ve keyifli ilerliyor. animasyon olmasa da görselleri gayet güzel. bir de güzel müzikler ayarlanırsa çok güzel bir seriye dönüşebilir.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

hatera11

manisa kırkağaç acemi birliği gibi komutanım komutanım geziyolar hikaye bence kötü bir yerden sonra para verdim sonunu göreyim diye devam ettim bana hitap etmiyor

Bu kullanıcı bu oyunu önermiyor.

maxfall

Bu Tür Oyunların Bana Göre Babası Hikaye Bakımından Summers Gone İle Yarışır Hatta Bence Daha İyi Tek Sıkıntılı Yanı Sex Unsurlarının Az Olması Lakin Hikayesiyle Bu Kısmı Hiç Aratmıyor Oynayın Oynattırın Tek Kelimeyle Baş Yapıt.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

ugurbskn28

Mükemmel ötesi, mmmhhh emeyzing uuuuaahh :D. Oynamayan kalmasın,hikaye sever için birebir,cinsellikten çok hikaye temalı bu yapım.. bizim içinn filimmdiirr

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

dodeo21

Bilimkurgu oyunlarında üst seviyede bir oyun ilerleyiş oyunun konusu grafikler harika devamının gelmesini dört gözle bekliyorum herkese tavsiye ederim....!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.