×
Hesap Ayarları
Bir sürü ayarın olduğu hesap ayarlarına göz gezdirdin mi?
Ayarlar
Bildirimleri Kapat

Nitro üyelerine özel "Kim RCoin İster?" yarışmamız 23 Haziran 19:00'da RWAZONE Discord sunucusunda! Tıkla detayları öğren!

Zombies Retreat

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Zombies Retreat Oynayın

Oynaması Ücretsiz

Zombies Retreat Tartışmalarına Katılın

Topluluğa yararlı bir paylaşım ya da tartışma konusu oluşturmak, tartışmalara dahil olmak mı istiyorsunuz? Tüm bunlar için tartışmalar bölümünü kullanın.

Tartışmaları kullanarak toplulukla etkileşime geçin. Soru veya sorunlarınızı dile getirin, oyun hakkında aktarmak istediklerinizi paylaşın.

Zombies Retreat Full Oynanış Rehberi

Türkçe Oyun Rehberi - 08 Nisan 2024

Zombies Retreat (v1.2.0) oyununu Türkçe olarak oynarken karşılaşacağınız ve ilerleme kat edemediğiniz noktalarda konu içerisinde yer alan rehberi...

/static/media/topic/images/Zombies%20Retreat%20%28v1.2.0%29-976304.jpg
/static/media/topic/images/Zombies%20Retreat%20%28v1.2.0%29-14297.jpg

Zombie's Retreat'a hoş geldiniz! Zomi Ormanı'nın kalbinde yer alan yemyeşil bir tatil köyü: Muhteşem manzaraları ve zengin tarihiyle tanınan bir bölge. Uzaklaşmak için bir yer mi arıyorsunuz? Camp Zomi'nin kamp alanı eğlenceli aktivitelerle dolu! Zomi Gölü'nün serin sularına dalın, Rec Center'da arkadaşlarınızla takılın veya güzel patikalarımızda serinletici bir yürüyüşe çıkın.

Zombie's Retreat, genç bir adamın yaz kampı inzivasına çekilmesini konu alan bir aksiyon RPG. Bir bağ kurma deneyimi olması amaçlanan şey, ani bir şeytani salgının kampa yayılmasıyla korkunç bir şekilde tersine döner. Bu yeni bulunan tehdidi çevreleyen çok 'garip' koşullarla, tek parça halinde kaçmaya çalışırken hayatta kalan herkesi kurtarmak oyuncuya kalmıştır!

Bulmacaları çözün, zombileri öldürün ve en önemlisi hayatta kalanları koruyun!

Çıkış Tarihi: 08.04.2024
Son Güncelleme: 01.06.2024
PC Boyutu: 890 MB APK Boyutu: 1 GB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
Sn4p1k

oyun klavye ayarı yapılmıyor hata veriryor yardımcı olur musunuzu bir de ateş etem hangisiyle oda gözükmüyor oyunu hikayesi güzel ama beğendim ....

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Koomi

Oynadım bitirdim çok güzel oyun çevirmişsiniz teşekkur ederim. Eglenceli oyun. Boyle oyunlar daha cok gelirse tadindan yenmez. Zombies retreat 2 cikmis onuda eklerseniz cok mutlu olurum.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

anafor

oyun daha geliştirilmesi gereken bir oyun. sürükleyici ama animasyon ve çeşitlilik konusunda eksik bir oyun olmuş. oynarsanız bir şey kaybetmezsiniz ama kazancınız da olmaz. fikir olarak gayet güzel fakat final yapmasına rağmen eksik bir oyun olduğunu hissettiriyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Seb69

Oyunu daha önce oynadım. Ama bir yerde takılıyor. Rehberi falan yok mu? Elektrik kesintisinde 2. Ve 3. Seviye nasıl açılacak. Göl tarafına nasıl geçiliyor. Bunlar benim takıldığım yerler

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Gofret

Bu oyunu zamanında İngilizce olarak oynayıp bitirmiştim. Oyunu özetlemem gerekirse hikayesi güzel kendine has bir oynanış stili olan farklı bir iş. Umarım devam oyunuda Türkçe'ye çevririrde doya doya oynarız

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.