Sun City (Demo) Türkçe - RWAZONE
×
Kupon Kodları
Elde ettiğin kupon kodlarını bozdurabilirsin.
Kupon
Bildirimleri Kapat

Sun City (Demo)

UYARI Bu oyun yetişkinlere yöneliktir ve 18 yaş ve üzeri için uygundur. Oyun, olgun temalar, şiddet, güçlü dil, cinsel içerik veya diğer yetişkinlere yönelik malzemeler içerebilir. Eğer bu tür içeriklerden rahatsız oluyorsanız veya yaşınız uygun değilse lütfen bu içeriği indirmeyiniz.

Sun City (Demo) Oynayın

Oynaması Ücretsiz
/static/media/topic/images/Sun%20City%20%28Demo%29-585438.jpg

Taha Ulukaya'nın (Filmler & Filimler) yapımcılığını üstlendiği ve Türk oyun sektörüne yeni bir soluk getirecek olan "Sun City" isimli oyun, Türkçe dil seçeneği ile sizlerle.

Annenizin ölümünden birkaç yıl sonra babanızı kaybetmek sizde büyük bir travma yarattı. SunCity'de yaşayan üvey teyzenin evine gitmek istiyordun. İşte sizin için entrika, seks, eğlence ve kariyer maceranız burada başlıyor.

Çıkış Tarihi: 16.05.2024
Son Güncelleme: 17.05.2024
PC Boyutu: 200 MB APK Boyutu: 150 MB
0 RWAZONE başarımı içerir
Giriş yaparak yorum yapabilirsiniz.
666

Bir tanıtım olarak düşünürsek güzel diyebiliriz. İlerisi için bir tık daha iyi şeyler gösterilebilirdi. Bana göre ses çok etki eden bir faktör. Her türlüsü ambiyans olsun seks sırasında vs. vs. Bunun olmadığı yerlerde müzik bir noktaya kadar idare edebilir. Umarım başarılı bir yapım olur. Önünüzde çok ama çok güzel örnekler var. Amerika'yı tekrar keşfetmeye gerek yok, eğer yeteri kadar istekli olunursa güzel bir iş ortaya çıkacaktır. Birde buradan resimlere bakınca tüm resimlerin arka planın blur olması tuhaf hissettirdi. Demo olduğu için tavsiye ediyorum!

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

askr

Hikayenin başlangıcı güzel, iyi bir oyun çıkabilir. Animasyonlar güzel ancak oyunda hiç ses olmaması iyi olmamış. Ayrıca renkler çok soluk ışık vuruşunu göstermek istemiş olabilirler, eğer öyleyse de bunu fazla kaçırmışlar renkler çok soluklaşmış.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Selhas9

Hikayesi güzel sardı devamını dört gözle bekliyorum grafikler ve karakter yapısı tek kelime ile muazzam baya kısa sürdü doğal olarak umarım türk dizisi kıvamında ilerleyen bölümler de hikayenin içine edilmez

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

Koyuyorum

gerçekten hikayesi iyi görünüyor üstüne grafik ve animasyonu da iyi. emeği geçenlere teşekkürler. Kesinlikle indirip oynayacağım. Bir an önce çıksın hadi

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.

gelemms

Demoya göre normal. Muhtemelen oyunu tanıtmak için demo olarak sundular. Devamını merakla bekliyorum. Tasarım ve hikaye oluşumunu çok beğendim. Türünde çoğu oyundan daha kaliteli görünüyor.

Bu kullanıcı bu oyunu öneriyor.